Wrzesień 25 2020 19:24:15
Ze zmiennym szczęściem
Juniorzy GKS Tomaszów w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej wygrali u siebie z rówieśnikami z Apisu Jędrzychowice 8-1. Na półmetku rozgrywek zajmują 7 miejsce w tabeli.
GKS zagrał w składzie: M. Gapiński, V. Borawski (A. Kołodziński), A. Borawski, M. Zawrotniak, P. Kubuś, M. Horochowski (K. Skoczylas), A. Piasecki, M. Kołodziej (Burek), Ł. Kubuś, M. Markowski (P. Bojanowski), P. Żółtański Gęsior)
Cieszy nieco lepsza frekwencja na meczach i treningach w rundzie jesiennej, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Seniorzy w zupełnie odmiennych nastrojach wrócili z Nowogrodźca. Do przerwy wynik 1-0 dla gospodarzy dawał nadzieję na walkę w drugiej części gry. Tym bardziej że była okazja by wyrównać. Niestety po przerwie dwie dość kuriozalnie stracone bramki odebrały chęć do gry. Nie pomogły zmiany i ostatecznie GKS wysoko przegrał 5-0. Przed nami kolejny trudny przeciwnik: TS Parzyce.

GKS: Hałka - Kopeć (W. Bojanowski), Bąk, M. Kubuś, Kaleta, R. Szewczyk (Z. Szewczyk), Skóra, Mandżak, Sudół (D. Kubuś), Kurlej, Kiełbik

trening w środę i piątek o 18:30

zbiórka na mecz w sobotę o 13:00. Mecz w Tomaszowie o 14:00 z TS Parzyce

Aktualne terminarze i tabele