Styczeń 26 2020 02:04:10
Juniorzy: GKS Tomaszów - Jawa Otok 3-2 (2-1)
Drugi mecz z rzędu wygrali juniorzy GKS Tomaszów.
Wynik otworzył Adrian Piasecki, który świetnie wykonał rzut wolny, Bramkarz po strzale w okienko nawet nie zareagował.
Goście stworzyli sobie kilka okazji ale dobrze spisywał się w bramce Adrian Zawada jak i cała defensywa.
Niestety po serii błędów Otok wyrównał. Nie minęła chwila i jeszcze przed przerwą GKS odpowiedział trafieniem na 2-1. Indywidualną akcją popisał się natomiast Mateusz Markowski.
Po zmianie stron oba zespoły miały swoje okazje. Otok doprowadził do wyrównania. Na szczęście Mikołaj Gapiński kilka minut przed końcem wykorzystał dobitkę i strzelił decydującą bramkę. Brawo dla całej drużyny za grę do końca.