Listopad 13 2019 21:55:46
LKS Ocice - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-5 (1-1)
W drugiej kolejce sezonu 2016/2017 seniorzy GKS Tomaszów Bolesławiecki wygrali w Ocicach z tamtejszym LKS 3-5.
Spotkanie rozpoczęło się po myśli gości, bo już w 3 minucie uzyskali prowadzenie. Zagranie Olafa Kalety pewnie wykorzystał Krzyszof Kurlej. Ten sam zawodnik miał okazję do podwyższenia rezultatu z rzutu karnego, po faulu na Danielu Mandżak. Świetnie jednak spisał się bramkarz gospodarzy i wynik nie uległ zmianie. Okazję miał także Krystian Sudół. Tuż przed przerwą gospodarze wykorzystali opieszałość GKSu i strzelili "do szatni" wyrównującą bramkę.
Mobilizacja w szatni przyniosła błyskawiczny skutek bo w pierwszych 5 minutach drugiej połowy Tomaszów strzelił 2 bramki. Najpierw zrehabilitował się Kurlej, a potem strzelanie rozpoczął Andrzej Skóra, który w dalszej części gry skompletował hat tricka. (chociaż jedna z bramek mogła mogła by zostać uznana za trafienie Grzegorza Gabora, debiutującego w naszej ekipie w oficjalnym meczu). Gospodarze w końcówce spotkania odpowiedzieli jeszcze dwoma trafieniami. Punkty jednak pojechały do Tomaszowa.

Hałka - Bojanowski, Bąk, Kubuś, Kaleta, Skóra, Z Szewczyk (Witowski) , R Szewczyk (Rejman), Kurlej, Sudół (Gabor)

treningi:
środa, piątek o 19:00