Styczeń 26 2020 01:54:00
GKS Tomaszów -KS Łąka 3-1, (2-0)
Ostatni mecz w tym roku i pewna wygrana Tomaszowa 3-1 z KS Łąka. Dwie bramki zdobył Andrzej Skóra a jedną z rzutu karnego dołożył Krzysztof Kurlej. Zimujemy na drugim miejscu, co biorąc pod uwagę rotację zawodników i absencje w składzie jest bardzo dobrym wynikiem.

Hałka - Kaleta, Kizyma, M. Kubuś, Kowal, Kiełbik, Skóra, Mandżak, Bojanowski (Sudół 60'), Budas (Rejman 89'), Kurlej
rezerwa: Kamil Burek

zdjęcia z meczu można obejrzeć
tutaj
oraz tutaj

W imieniu Zarządu klubu i wszystkich zawodników dziękujemy za otrzymane wsparcie od Panów radnych Józefa Bram i Marcina Kowal, serdeczne dzięki dla Pana Mieczysława Żuraw oraz Bogdana Andrzejczak.

Osobiście chciałbym podziękować Wam drodzy zawodnicy, oraz Waszym drugim połówkom, rodzinom. Za czas, serce, wysiłek, emocje, zaangażowanie. Są w życiu rzeczy ważniejsze od pieniędzy, są wartości, które nie przemijają. Są chwile dla których warto. Dzięki