Grudzień 08 2019 19:11:37
LKS Ocice - GKS Tomaszów 1-4 (0-3)
Świetna seria seniorów trwa nadal! W 10 kolejce wygrali z Ocicami 1-4.
Niezłą skutecznością tego dnia popisał się Marcin Kubuś, który zdobył dwie bramki po stałych fragmentach gry. Kolejne trafienie dorzucił Krzysztof Kurlej. Gospodarze po przerwie odpowiedzieli bramka na 1-3 po wrzutce z autu. Jeszcze w tej samej minucie Krzysztof Kurlej ustalił wynik na 1-4.
Gratulacje dla całej drużyny, która zagrała pewnie, mimo osłabień spowodowanych brakiem kontuzjowanego Dawida Tur oraz Łukasza Kopeć.
Juniorzy grali w sobotę z liderem z Gromadki. Sił starczyło na 1 połowę po której był remis 2-2. W drugiej przeważali lepsi fizycznie (starsi) goście i ostatecznie wygrali 2-8.

W niedzielę 1 listopada nie ma rozgrywek. Najbliższy mecz A klasy 8 listopada o godz. 12:00 w Tomaszowie z TS Parzyce.

treningi we wtorek i piątek o 18:00

Hałka - Bąk, Kizyma, M. Kubuś, Tomaszunas, D. Kubuś (Kiełbik), Skóra, Mandżak, Bojanowski (Paluch), Kurlej (R. Szewczyk), Budas (Rejman)