Grudzień 08 2019 05:39:33
Nie żyje Lesław Tomaszunas
ŻałobaPogrążeni w smutku, z przykrością informujemy, że w piątek, 18.09.2015 roku, zmarł zasłużony, wieloletni były piłkarz naszego klubu, śp. Lesław Tomaszunas. Odszedł człowiek, który zawsze był związany z naszą drużyną. Zostawiał serce na boisku, a pasję do piłki zaszczepił swojemu synowi Tomaszowi. Ostatni raz spotkaliśmy się na meczu kawalerowie –żonaci w związku z 65-leciem klubu. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Zarząd i zawodnicy GKS Tomaszów Bolesławiecki łączą się w bólu z rodziną zmarłego i składają najszczersze wyrazy współczucia.
Uroczystość żałobna odbędzie się we wtorek 22.09.2015r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym w Tomaszowie.