Październik 19 2019 09:16:19
GKS Tomaszów - Sparta Zebrzydowa 2-3, (0-1)
Kibice w Tomaszowie Bolesławieckim obejrzeli ciekawe spotkanie. Pierwsza połowa z przewagą Sparty, którą udokumentowała jednym trafieniem po błędzie GKSu.
W drugiej połowie goście szybko podwyższyli na 0-2 po rzucie karnym podyktowanym za przypadkową rękę obrońcy Tomaszowa. Gospodarze zdołali się jednak otrząsnąć i doprowadzić do wyrównania 2-2. Dwie bramki i obie z głowy zdobył Łukasz Bomba. Szczególnie godna uwagi była bramka wyrównująca, zdobyta po równie świetnym dośrodkowaniu Krzysztofa Kurleja. Goście mieli jeszcze jedną jedenastkę. Zmów po przypadkowej ręce w polu karnym Tomaszowa. Tym razem jednak dobrze interweniował Mirosław Hałka. Sparta zdołała jeszcze wyjść na prowadzenie po dobrze wykonanym rzucie rożnym i wynik 2-3 utrzymał się do końca spotkania.
Przed nami kolejne trudne spotkania: Górnik, Victoria i Gromadka. Najbliższe już w niedzielę o godz. 15:00 w Węglińcu z miejscowym Górnikiem. Zbiórka o 13:30.

Świetnie za to zagrali w sobotę juniorzy, którzy pokonali w Wykrotach Piasta 1-2. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Wojciech Bojanowski. Następny mecz u siebie w sobotę o 15:00 z Jawą Otok.

Hałka - Bąk (D. Kubuś), Kizyma, M. Kubuś, Tur, Kaleta (Paluch), Skóra, Mandżak, Tomaszunas, Bomba, Kurlej

treningi:
wtorek i piątek o 18:00