Kwiecień 24 2024 05:09:50
LZS Łaziska - GKS Tomaszów 0-3, (0-3)
GKS wygrał 0-3 w Łaziskach
W 15 minucie wynik otworzył Krzysztof Kurlej. Kilkanaście minut później było już 0-2. Dobry odbiór Daniela Mandżaka, a następnie zagranie do Kurleja, który trafia z niemal tego samego miejsca co za pierwszym razem. Trzecia bramka wypracowana przez Łukasza Bombę. Po faulu na nim sędzia wskazał 11 metr a pewnie wyegzekwował go Krzysztof Kurlej. W drugiej połowie oddaliśmy nieco inicjatywy gospodarzom, chwilami broniąc się całym zespołem. Na tyle jednak skutecznie, że korzystny wynik 0-3 utrzymujemy do końca. Brawo! Przed nami trudny mecz ze Spartą.