Grudzień 08 2019 18:05:58
GKS Tomaszów - Rybak Parowa 6-1, (2-1)
GKS Tomaszów - Rybak Parowa 6-1, (2-1).

Seniorzy wygrywają w drugiej kolejce rozgrywek. Mecz był zacięty w 1 połowie. Wynik spotkania otworzył Łukasz Bomba, a na 2-0 podwyższył Andrzej Skóra. Goście zdołali odpowiedzieć strzałem z głowy Machacza.
Po zmianie stron słońce paliło niemiłosiernie a tempo gry wyraznie spadło. Więcej chęci mieli gospodarze, którzy wykorzystali cztery okazje i zmarnowali kilka kolejnych. Do bramki rywali trafił dwukrotnie Krzysztof Kurlej, a także Wojciech Bojanowski i po świetnym strzale Dawid Tur. Solidnie tym razem zaprezentowała się cała drużyna. Za tydzień wyjazd na ciężkie boisko do Łazisk i z pewnością nie będzie tak łatwo.

trening środa, piątek o 18:00
zbiórka w niedzielę o 12:50, mecz o 14:00

Hałka, Kaleta (Bojanowski), M. Kubuś, Bąk, Tur, Tomaszunas, Skóra, Mandżak, D. Kubuś (Budas), Bomba (Kiełbik), Kurlej