Marzec 30 2020 10:28:46
Zakończenie sezonu
W sobotni wieczór, przy okazji festynu wiejskiego, spotkaliśmy się aby posumować miniony sezon.
Po dobrej rundzie jesiennej i nieco trudniejszej wiośnie, kiedy to musieliśmy się borykać z problemami zdrowotnymi i kadrowymi, ostatecznie drużyna seniorów uplasowała się na 5 miejscu A klasowej tabeli. 39 punktów jest dorobkiem podobnym do uzyskanego rok wcześniej (42 punkty). Juniorzy w 20 meczach zgromadzili łącznie 30 punktów i zajęli 7 miejsce ze stratą zaledwie 3 punktów do miejsca piątego.

W imieniu zarządu i trenera składamy wszystkim zawodnikom serdeczne podziękowania za udział w treningach i poświęcenie na boisku. Wspólnie przeżyliśmy w tym sezonie lepsze i gorsze chwile, ale było kilka meczy, po których można śmiało powiedzieć - warto było. Dziękujemy kibicom i wszystkim, którzy wspierają nas na co dzień.
Pragniemy w tym miejscu gorąco podziękować Panu Bogdanowi Andrzejczak oraz Panu radnemu Józefowi Bram za dużą pomoc i wsparcie w organizacji zakończenia sezonu. Wielkie dzięki !

Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku, a już w połowie lipca wznawiamy treningi, na które zapraszamy wszystkich chętnych.