Grudzień 08 2019 12:49:01
GKS Iwiny - GKS Tomaszów 1-3, (0-1)
W sobotnim meczu seniorzy wygrali z GKS Iwiny 1-3. Wynik otworzył z rzutu karnego Czesław Kizyma podyktowanym po faulu na Wojtku Bojanowskim. Kolejne trafienia dołożył w drugiej połowie Rafał Szewczyk po dwóch indywidualnych akcjach. Gospodarze próbowali uderzać z dystansu, jednak na uwagę zasługuje świetna forma Mirka Hałki. Gdy wydawało się już, że mecz zakończy się bez straty gola, Iwiny w ostatniej minucie zdobyły honorowe trafienie.
Za tydzień z LZS Zaręba.
Serdecznie dziękujemy Radnemu p. Marcinowi Kowal i p. Janowi Kopeć za organizację pomeczowego grilla.

GKS Tomaszów
Hałka - Bąk, Kizyma, M. Kubuś, Kopeć, R. Szewczyk, Skóra, Mandżak, Kaleta (Kiełbik), Tur (Paluch), Bojanowski (A. Kubuś)
rezerwa: Tomaszunas, Sudół, D. Kubuś

trening środa i piątek o 18:00