Październik 19 2019 07:48:16
GKS Tomaszów -LZS Łaziska 1-1, (0-1)
Na początek skromny remis na własnym boisku z LZS Łaziska.

Pierwsza połowa z przewagą gości. Zdobyli prowadzenie ale równie dobrze mogli dołożyć kolejne trafienie. GKS miał niezłą okazję do wyrównania strat po akcji Tomasza Budas z Krzysztofem Kurlejem. Piłka minimalnie minęła bramkę.
Po zmianie stron okres wyrównanej gry. Wreszcie dość szczęśliwie Tomasz Budas strzela na remis. Próba dośrodkowania i piłka wpada bramkarzowi za kołnierz. Trafienie dodaje skrzydeł gospodarzom zaś Łaziska słabną z każdą minutą. W kilka minut stwarzamy więcej okazji bramkowych niż w całym spotkaniu. Trafienie w słupek, w spojenie po rzucie wolnym, strzał z głowy po rożnym, czy strzał po akcji prosto w bramkarza to sytuacje w których każda mogła dać zwycięstwo. W przekroju całego meczu remis sprawiedliwy choć pewnie nie satysfakcjonuje w pełni żadnej ze stron. W końcowych minutach meczu oficjalnie zadebiutował w rozgrywkach A klasy Patryk Kiełbik. Kolejny mecz seniorów po świętach, 12 kwietnia ze Spartą Zebrzydowa. W Wielki Piątek mecz juniorów u siebie o 15:00.

bramka dla GKSu: T. Budas

Hałka, Paluch, Kizyma, M. Kubuś (Kiełbik), Kaleta, Bojanowski, Bąk, Mandżak, R. Szewczyk, Kurlej, Budas

rezerwa: Sudół, A. Kubuś

trening juniorów w środę o 17:00,