Grudzień 05 2019 22:31:31
Życzenia świąteczne

Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2015 Roku życzą Wam drodzy piłkarze, Waszym rodzinom oraz wszystkim sympatykom klubu
zarząd i trenerzy GKS Tomaszów Bolesławiecki.

Jednocześnie pragniemy Wam podziękować za całoroczną współpracę, pomoc i wsparcie naszych działań. Kończący się rok był dla nas bardzo udany – po latach starań otwarto nową siedzibę klubu, a obie nasze drużyny w rozgrywkach ligowych plasowały się na czołowych miejscach. Oby nadchodzący rok był co najmniej tak samo pomyślny i przyniósł Nam wszystkim spełnienia marzeń, zamierzeń, planów zawodowych oraz osobistych.