Remis 2-2 z LZS Brzeźnik
Remis 2-2 z LZS Brzeźnik w 14 kolejce A klasy.
bramki dla GKS:
Kurlej x2

Do przerwy GKS prowadził 1-0 po strzale Krzysztofa Kurleja. Wynik mógł być wyższy, gdyby nie niewykorzystany rzut karny przy stanie 0-0. W drugie połowie gospodarze podwyzszają na 2-0. Autorem bramki znów Kurlej. Nie wykorzystujemy tez okazji na 3 gola. Piłka wybita przez obrońcę trafia pod nogi Tomasza Budas, ten jednak strzela wprost w bramkarza gości. Tomaszów próbuje wytrzymać do końca meczu z korzystnym wynikiem, niestety albo zbyt głęboko się bronimy, albo zwyczajnie nie mamy siły w końcowych minutach. Niezła kontra LZSu w 80 minucie kończy się bramką kontaktową. Chwilę póżniej jest już 2-2. Szybkie wykonanie rzutu wolnego w środku pola, zagranie do przodu i mamy remis.

Dobrze że to już koniec rozgrywek w tym roku, bo najwyrażniej nasza gra nie wyglądała tak świeżo jak jeszcze we wrześniu. Teraz czas na zasłużony odpoczynek i wyleczenie urazów a od nowego roku ruszamy z przygotowaniami do rundy wiosennej. Z pewnością nie zabraknie treningów na sali, boisku i meczy kontrolnych.