Kwiecień 19 2024 19:22:09
Wygrana juniorów z wiceliderem!
Juniorzy w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej pokonali u siebie LZS Brzeźnik 3-0. Gospodarzy w roli kapitana poprowadził do zwycięstwa Kamil Burek. Wynik meczu został ustalony już w pierwszej połowie. Dwie bramki autorstwa Wojtka Bojanowskiego, w tym jedna po asyście Dawida Kubuś, który wywalczył też rzut karny. Jedenastkę z okazji osiemnastki wykorzystał Mateusz Rejman. W przerwie trener dokonał dwóch zmian - zszedł Wojtek i Olaf, a drużyna dobrze się broniła nie tracąc bramki. Jest postęp, w sumie jesienią zdobyliśmy 17 punktów

Bramki: Bojanowski x2, Rejman -k.