Listopad 13 2019 23:02:53
LZS Zaręba - GKS Tomaszów 1-3, (1-1)
Dwudziesty punkt na koncie seniorów po wygranej 1-3 w Zarębie. Wynik wskazuje na pewną wygraną ale sporo trzeba się było namęczyć. Zdobyliśmy prowadzenie w 1 połowie po akcji prawą stroną. Dobre dośrodkowanie wykorzystał Rafał Szewczyk i świetnym strzałem głową pokonał bramkarza. Piłka zanim minęła linię bramkową, odbiła się jeszcze od poprzeczki.
Gospodarze wyrównali jeszcze przed przerwą. Właściwie to GKS sam sobie przez przypadek wbił bramkę. Ogólnie pierwsza połowa na korzyść gości. Obraz gry nieco uległ zmianie po przerwie. Dużo gry w środku pola, niewielkie zagrożenie pod obiema bramkami. Jeden strzał w "okienko" mógł zaskoczyć Hałkę ale ten świetnie zareagował i przeniósł piłkę nad bramką. Kluczowa była sytuacja z ok 80 minuty. Szybko rozegrany rzut rożny zaskoczył gospodarzy zajętych sędziowaniem. Zagranie na szesnasty metr do Marcina Kubuś, który oddaje strzał i zapewnia prowadzenie 1-2. Ta bramka nieco otworzyła mecz. Kolejna świetna akcja GKSu, w której Krzysiek Kurlej wychodzi sam na sam z bramkarzem, kończy się faulem i czerwoną kartką dla obrońcy LZSu. Wynik w ostatniej minucie ustala Krzysztof Kurlej strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego. Zwycięstwo cieszy, choć gra mniej.

W niedzielę mecz w Tomaszowie z Rybakiem Parowa o godz 14:00

Hałka, Tomaszunas, M. Kubuś, Kizyma, Tur, Kaleta (Bojanowski), R. Szewczyk (Kopeć), Mandżak (R. Kubuś), Skóra, Kurlej, Budas

Bramki: Rafał Szewczyk, Marcin Kubuś i Krzysztof Kurlej

Trening środa, piątek o 17:00